2016/2017 (kl. IA)

Wychowawca klasy: Pani Karolina Roczyniewska

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 9 września uczniowie naszej klasy złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły w obecności   władz szkoły, nauczycieli oraz kolegów i koleżanek z innych klas pierwszych.

Warsztaty integracyjne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Warsztaty z żeglarstwa

Świeto Dyni

Warsztaty w Akwarium Gdyńskim

Warsztaty teatralne

Dnia 7 marca 2017 roku klasa I a były gościem sopockiej Sceny Kameralnej.
Jakie miejsce w teatrze jest najważniejsze? Kim jest inspicjent?
Co skrywa teatralna garderoba? Gdzie artyści przygotowują się do przedstawienia? Jak wygląda sztuczna krew? Co można znaleźć w teatralnej rekwizytorni? Na czym polega magia świateł?
Na te i inne pytania starał się odpowiedzieć jeden z pracowników teatru.
Nasza wycieczka po teatrze wiodła przez najbardziej tajemnicze zakątki,
do których widzowie na co dzień nie mają dostępu.

W dniach od 1-5.06 klasy dwujęzyczne IA i IIA uczestniczyły w obozie EuroWeek- Szkoła Liderów w Długopolu-Zdrój na Ziemi Kłodzkiej. Program EuroWeek jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie w dzisiejszej Europie. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier i praktycznych ćwiczeń z udziałem wolontariuszy z różnych stron świata. Młodzież w czasie obozu pojechała również na całodzienną wycieczkę do Wiednia. Zabawa była znakomita. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.