Dzień Zrównoważonego Rozwoju


Nauka wiedzy o społeczeństwie to nie tylko teoria, ale też działanie na rzecz ogółu. Chcąc cieszyć czystym środowiskiem musimy o nie dbać.Każdy z nas może się do tego przyczynić podejmując działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. By dowiedzieć się więcej na ten temat grupa uczniów z klasy 1b i 2b pod opieką p. Urszuli Zblewskiej wybrała się na WE UG by wziąć udział w Dniu Zrównoważonego Rozwoju. Poza panelem dyskusyjnym nt “Zrównoważonej mobilności w mieście”, przetestowaliśmy ideę “zero waste”, którą gorąco polecamy! Przyjaciołom z WE UG na zaproszenie!a wiedzy o społeczeństwie to nie tylko teoria, ale też działanie na rzecz ogółu. Chcąc cieszyć czystym środowiskiem musimy o nie dbać. Każdy z nas może się do tego przyczynić podejmując działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. By dowiedzieć się więcej na ten temat grupa uczniów z klasy 1b i 2b pod opieką p. Urszuli Zblewskiej wybrała się na WE UG by wziąć udział w Dniu Zrównoważonego Rozwoju. Poza panelem dyskusyjnym nt “Zrównoważonej mobilności w mieście”, przetestowaliśmy ideę “zero waste”, którą gorąco polecamy! Przyjaciołom z WE UG na zaproszenie!