Wykład dr Noelle Trent z Civil Rights Museum z Memphis


“Take the first step in faith. You don’t have to see the whole staircase. Just take the first step” Te słowa Martina Luthera Kinga, i nie tylko, przybliżyła nam dzisiaj w trakcie wykładu dla uczniów sopockich szkół dr Noelle Trent z Civil Rights Museum z Memphis. Okazuje się, że dzisiaj są one nadal aktualne i od nas zależy, czy tak pozostanie.

"Take the first step in faith. You don’t have to see the whole staircase. Just take the first step" Te słowa Martina Luthera Kinga, i nie tylko, przybliżyła nam dzisiaj w trakcie wykładu dla uczniów sopockich szkół dr Noelle Trent z Civil Rights Museum z Memphis. Okazuje się, że dzisiaj są one nadal aktualne i od nas zależy, czy tak pozostanie.

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie Wtorek, 4 września 2018