Rajd integracyjny klas pierwszych

Dnia 10 września odbył się rajd integracyjny klas pierwszych. Pod opieka Wychowawców i instruktorów ośrodka Porzecze- Łowcy Przygód wspólnie spędziliśmy czas. Gry i zabawy pomogły nam w przełamaniu pierwszych lodów. Zajęcia miały charakter rywalizacji, którą wygrała klasa 1 e- architektoniczna.

Oto krótka zapowiedź relacji z rajdu integracyjnego klas pierwszych ( a, b, c, e ) z Łowcami Przygód w Porzeczu. To był bardzo intensywny dzień.

Cześć, czołem! Oto krótka zapowiedź relacji z rajdu integracyjnego klas pierwszych ( a, b, c, e ) z Łowcami Przygód w Porzeczu. Musimy zebrać dokumentację zdjęciową, by pokazać wam ten intensywny dzień 🥇🎯🐺🔜#lowcyprzygod #zs1sopot #rajdintegracyjny

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie Poniedziałek, 10 września 2018