Nauczycielska Randka w Ciemno z okazji Dnia Nauczyciela


Wybierający: Grzegorz Szymański vel Strażnik Teksasu oraz oszałamiające kandydatki: zafiksowana na punkcie paznokci Anna Szewczyk, przykładna kujonka Magdalena Pater oraz całuśna kobieta sukcesu Maria Eiselt kontra wybierająca: fanka wiejskich festynów Urszula Zblewska i kandydujący o jej względy Andrzej Starobrat – siła spokoju bez siły, Kamil(a) “Broda” Brodowski – babo-chłopak cud miód malina oraz Ireneusz Leszczyński – jak zawsze dopięta na ostatni guzik stylówa, czyli wspomnienie poniedziałkowej Nauczycielskiej Randki w Ciemno z okazji Dnia Nauczyciela.
O naszych prowadzących, naturalnym żywiole Vanessie Kwiecień oraz czarującym radiowym głosem Marcinie Rafałowskim nie wspominając.
Kto nie widział, niech żałuje.

Wybierający: Grzegorz Szymański vel Strażnik Teksasu oraz oszałamiające kandydatki: zafiksowani na punkcie paznokci Anna Szewczyk, przykładna kujonka Magdalena Pater oraz całuśną kobieta sukcesu Maria Eiselt kontra wybierająca-fanka wiejskich festynów Urszula Zblewska i kandydujący o jej względy Andrzej Starobrat – siła spokoju bez siły, Kamil(a) "Broda" Brodowski – babo-chłopak cud miód malina oraz Ireneusz Leszczyński – jak zawsze dopięta na ostatni guzik stylówa, czyli wspomnienie poniedziałkowej Nauczycielskiej Randki w Ciemno z okazji Dnia Nauczyciela. Kto nie widział, niech żałuje 😀

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie Czwartek, 18 października 2018