Siostry Misjonarki Słudzy Ewangelii Miłosierdzia Bożego


Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice
Gościmy w naszej szkole ponownie Siostry Misjonarki Słudzy Ewangelii Miłosierdzia Bożego. Siostry zapraszają młodzież na spotkania w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 10.00 – 13.00 do biblioteki szkolnej, gdzie opowiedzą o codziennym życiu i problemach ludzi w Afryce🌍.
Jednocześnie Siostry prowadzą zbiórkę leków 💊 dla Wenezueli🌎 i gorąco proszą o wsparcie tej akcji. Lista potrzebnych leków dostępna jest w bibliotece💪👍.
Siostry zapraszają również na swój profil na FB: Servidores Polska oraz stronę www: www.sludzyewangelii.com

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i RodziceGościmy w naszej szkole ponownie Siostry Misjonarki Słudzy Ewangelii Miłosierdzia Bożego. Siostry zapraszają młodzież na spotkania w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 10.00 – 13.00 do biblioteki szkolnej, gdzie opowiedzą o codziennym życiu i problemach ludzi w Afryce🌍. Jednocześnie Siostry prowadzą zbiórkę leków 💊 dla Wenezueli🌎 i gorąco proszą o wsparcie tej akcji. Lista potrzebnych leków dostępna jest w bibliotece💪👍. Siostry zapraszają również na swój profil na FB: Servidores Polska oraz stronę www:www.sludzyewangelii.com

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie Środa, 28 listopada 2018