Meeting historyczno – matematyczny ” W samo południe 1989 – 2019 “

Z okazji trzydziestej rocznicy obrad okrągłego stołu oraz wyborów czerwcowych 1989 r odbył się w naszej szkole meeting historyczno – matematyczny ” W samo południe 1989 – 2019 ” dla uczniów sopockich szkół . Swoje szkoły godnie reprezentowali uczniowie z: SP Nr 7 , SP Nr 8, SP Nr 9 i Gimnazjum N r 1.
Organizatorem konkursu były SP Nr 8 w Sopocie oraz I LO w Sopocie.
Młodzież wykazała się dużą wiedzą i zaangażowaniem w rozwiązywaniu zadań z matematyki i historii ,ale przede wszystkim wszyscy dobrze się bawili.
Do zabawy włączyła się również publiczność,dla której też były przygotowane zagadki i łamigłówki a która także zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i miała okazję do zdobycia drobnych upominków.
Zwycięskim drużynom nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Sopotu, SP Nr 8 i I LO wręczył Pan Prezydent Jacek Karnowski, który uświetnił dzisiejsze spotkanie.