Oddział dziennikarski

“Warsztaty dziennikarskie”

NAGRYWANIE CZAS ZACZĄĆ…
Grupy dziennikarskie nagrywały audiobooka z opowiadaniami Antoniego Czechowa realizowane w Sopoteka w ramach projektu dziennikarskiego. Dzięki temu wydarzeniu poczuliśmy dreszczyk przyjemnych emocji i chyba lepiej teraz rozumiemy, co autor – czyli Czechow – miał na myśli.

“Warsztaty muzyczne z panem Michałem Sołtan”

23.11.2017 r. w Sopoteka odbyły się warsztaty muzyczne z panem Michałem Sołtan. Uczniowie mieli okazję posłuchać jednego z utworów muzyka pt. „Żółty pies”. Po krótkim wstępie i przedstawieniu instrumentów sami zabrali się za stworzenie własnego utworu. Na podstawie prostych dźwięków powstała piosenka „Marchewka”. Warsztaty odbyły się w miłej, luźnej atmosferze. Później odbył się recital solowy pana Michała, na którym zagrał utwory ze swojej płyty.

Muzyka

23.11.2017 r. w Sopoteka odbyły się warsztaty muzyczne z panem Michał Sołtan. Uczniowie mieli okazję posłuchać jednego z utworów muzyka pt. „Żółty pies”. Po krótkim wstępie i przedstawieniu instrumentów sami zabrali się za stworzenie własnego utworu. Na podstawie prostych dźwięków powstała piosenka „Marchewka”. Warsztaty odbyły się w miłej, luźnej atmosferze. Później odbył się recital solowy pana Michała, na którym zagrał utwory ze swojej płyty (którą serdecznie polecam 🙂 ).

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie na 25 listopada 2017

“Wyjazd integracyjny”

Garczyn tradycyjnie przywitał nas ulewą, ale my się deszczu nie boimy. Dziękujemy Nostromo – Niezapomniane Biwaki Szkolne za fantastyczne zajęcia. Integrację klas pierwszych uważam za udaną.