Oddział prawno-społeczny

“Spotkanie z Lasse Schelde na WZ UG”

5 wspaniałych, aktywnych obywateli, czyli Manuela, Marta, Kamila, Kuba i Kacper z 1b mimo późnej pory i niesprzyjających warunków atmosferycznych wzięło udział w spotkaniu z Lasse Schelde na WZ UG. Tematem był rozwój zrównoważonego transportu dla naszego miasta. Jeśli chcesz coś zmienić, zacznij od najbliższego otoczenia! Nasza obecność to mały wkład w przyszłość Sopotu, który może być jeszcze szczęśliwszym miastem ze szczęśliwszymi i zdrowszymi mieszkańcami! Jesteśmy na tak dla większych udogodnień!

“VIII Kongres Mobilności Aktywnej”

W poszukiwaniu inspiracji do działania, by uczyć się od najlepszych (m. in. Mikael Colville-Andersen) grupa prawno-społeczna klasy 1b przyjęła zaproszenie dr. Piotra Kuropatwińskiego na VIII Kongres Mobilnolności Aktywnej w Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre.

“Warsztaty w ramach projektu Pomorskiej Izby Adwokackiej”

SERCE

Za grupą prawno-społeczną z klasy 1b pierwsze warsztaty w ramach projektu Pomorskiej Izby Adwokackiej. O wymiarze sprawiedliwości i zawodach prawniczych opowiadał mecenas Michał Szarmach.
Czekamy na kolejne spotkanie!

“Sztuka prezentacji”

Za nami pierwsze spotkanie z dr. Piotrem Kuropatwińskim. Na dobry początek 1b trenowała sztukę prezentacji, bo “Nie chodzi o to żeby jajo znieść, ale o to by dobrze o tym zagdakać.” Czekamy na c. d.
zdjecie

“Wyjazd integracyjny”

Garczyn tradycyjnie przywitał nas ulewą, ale my się deszczu nie boimy. Dziękujemy Nostromo – Niezapomniane Biwaki Szkolne za fantastyczne zajęcia. Integrację klas pierwszych uważam za udaną.