Rok 2011

W ramach lekcji z Historii Sztuki- (prowadzonych przez Panią prof. Joannę Gugałę-Ponikowską)- klasy architektoniczne biorą udział w Wystawach bieżących oraz zajęciach organizowanych przez Państwową Galerię Sztuki w Sopocie.

PGS Sopot, wystawy, lekcja- 2011

*

Warsztaty twórczy klasy architektonicznej w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu- „ Złoty podział”.

Warsztaty-  Złoty podział CSW Toruń 2011

*

Warsztaty architektoniczne- „ Przestrzeń wokół nas” we współpracy z Politechniką Gdańską- Wydziałem Architektury oraz Strathclyde University Glasgow.

Warsztaty klasy arch. Przestrzeń wokół nas 2011

*

Warsztaty klasy architektonicznej pod opieką artystyczną Pani Anny Wróbel – wspaniałego pedagoga, arch. krajobrazu, animatora kultury- „ Słodki smak architektury”.

Warsztaty klasy arch. Słodki smak architektury-2011

*

Wernisaż prac uczniów naszej klasy architektonicznej oraz studentów PG i SUG projektu architektonicznego- „ Przestrzeń wokół nas” w Centrum Sztuki – Łaźnia w Gdańsku przy współpracy z Politechniką Gdańską- Wydziałem Architektury oraz Strathclyde University Glasgow.

Wernisaż CSW-Łaźnia 2011

Wystawa prac klasy arch. 2011

Wystawa prac rysunkowych klasy architektonicznej „pod okiem” wspaniałej kadry nauczycielskiej Pani Joanny Gugałay-Ponikowskiej oraz Pana Ryszarda Grodnickiego wykładowcę Politechniki Gdańskiej wydz. Architektury.

Zajęcia z rysunku studyjnego na PG- 2011