SPORT

Duch sportowy dodał skrzydeł naszym uczniom, a co za tym idzie przyniósł nam serię sukcesów 👍
🥇1.miejsce w Mistrzostwach Sopotu w piłce ręcznej panów
🥈2.miejsce w Mistrzostwach Sopotu w piłce ręcznej pań
🥉3.miejsce dziewcząt gimnazjalnych w futsalu
Gratulujemy sukcesów!

Mistrzostwa Sopotu Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w Piłce Nożnej

Zawody odbyły się na stadionie piłkarskim przy ul. 23-go marca w Sopocie.
Skład drużyny:
kapitan- Karolina Krysiak,
bramkarz- Oliwia Kucharczyk,
zawodniczki:
Nicola Krauze,
Zuzanna Niedźwiecka,
Nicola Majchrzak,
Zuzanna Macieszko,
Klaudia Socha,
Zuzanna Leszczyńska,
pod opieką prof. Aleksandry Michałowskiej.

Serdecznie gratulujemy!

MŁODZIEŻOWY SPORTOWIEC ROKU 2017 W SOPOCIE

Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy! Brawo Łukasz!

lukasz

TURNIEJ UNIHOKEJA

Po zaciętej walce nasze uczennice zajęły 1 miejsce w turnieju unihokeja. GRATULACJE.

TURNIEJ UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

Super chłopaki w super stylu zajęli 4 miejsce w sopockim turnieju unihokeja. BRAWO CHŁOPCY!.

FESTIWAL SZTAFET SZKÓŁ SOPOCKICH

26 września wzięliśmy udział w Festiwalu Sztafet Szkół Sopockich. Gimnazjum i liceum zajęły trzecie miejsce. Było super.

26 września wzięliśmy udział w Festiwalu Sztafet Szkół Sopockich. Gimnazjum i liceum zajęły trzecie miejsca🥉🥉🥉 Było super.

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie na 3 października 2017

SREBNY MEDAL NA II MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ROSA CUP 2017

Nasi chłopcy z klasy 1d i 2d pod opieką trenera Kociołka wywalczyli srebrny medal na II Międzynarodowym Turnieju Rosa Cup 2017 – BRAWO PANOWIE!!! Serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom: Sebastian Rompa, Łukasz Klawa, Patryk Półkotycki, Mateusz Kowalski, Dominik Groth, Mateusz Zozuń, Patryk Łysiak, Benjamin Didier Urbaniak, Michał Pawlak, Błażej Kulikowski, Iwo Olender i życzymy kolejnych sukcesów.

SERCE