Adwokat na rozwód – czy jest mi potrzebny?

Home / Adwokat na rozwód – czy jest mi potrzebny? - 22 lipca 2021 , by uczen

Spora ilość osób zastanawia się nad tym. W sytuacji, gdy zostaje podjęta decyzja o rozwodzie, najpewniej masz znacznie więcej wydatków, niż opłacanie adwokata. Wiele opłat związanych z ewentualną przeprowadzką czy opłatami alimentacyjnymi nakłada się na siebie, dlatego wszelkie nadprogramowe zobowiązania są problematyczne. W związku z tym duża ilość rozwodników myśli – czy powinienem skorzystać z pomocy adwokata, czy dam radę wykonać to samodzielnie?

Sprawa rozwodowa bez konsultacji z kancelarią adwokacką

W czasie globalnego dostępu do informacji możemy myśleć, iż większość problemów jesteśmy w stanie rozwikłać w pojedynkę. W przypadku rozpraw sądowych sytuacja trochę się komplikuje. W sieci można znaleźć wiele nieprawdziwych informacji, poniewać nie każdy użytkownik jest kompetentnym doradcą. Zdarza się też wiele osób, które samodzielnie przeszły już rozwód, jednakże ich sprawa może wyraźnie różnić się od Twojej. 

Istnieje także wiele kruczków, o których człowiek bez wykształcenia prawniczego może po prostu nie pomyśleć. Jednym z nich jest przypadek wypowiadania się w trakcie sprawy – są w tym temacie jasne zasady, a niezastosowanie się do nich może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Ponadto, gdy będziesz sam swoim pełnomocnikiem nie możesz być zwolniony ze wszystkich zadań, które ciążą na adwokacie.

Skuteczny adwokat Warszawa – poznaj swojego adwokata

Jeśli obawiasz się jakiegoś aspektu sprawy rozwodowej – zdecyduj się na kancelarię adwokacką Warszawa. W sytuacji, gdy podejrzewasz, że sprawa nie będzie przebiegać tak jakbyś chciał, a więc kiedy partner chce współpracować, może być zdolny do manipulacji, czy ograniczania spotkań z dzieckiem – wybierz adwokata. Nie ryzykuj swoim zdrowiem lub ciągle ciągnącą się sprawą sądową – profesjonalny adwokat pomoże Ci szybko uzyskać rozwód.

informacje na podstawie strony: adwokat-topczewska.pl