Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Home / Jak uwolnić się od kredytu frankowego? - 26 lipca 2021 , by uczen

Zaskarżenie kredytu we frankach to do tej chwili najpewniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, lecz też sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że realne jest funkcjonowanie bez utrapienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Adwokaci i sędziowie są zgodni, niemalże wszystkie umowy frankowe kwalifikują się do zaskarżenia. Większa część z nich zawiera kruczki prawne i nieprawne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najtrudniejszą kwestią jest sama decyzja. Kiedy jesteś przygotowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać zaufane miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet jeśli jesteś obeznany z prawem, bez dobrego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można tylko jednokrotnie. W tym celu przydatny jest rozbudowany team składający się z ludzi z wielu branży, który ma rozległą wiedzę na ten temat. Sprawa sądowa może potrwać w okolicach dwóch lat, musisz być na to przygotowany, jeżeli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje usunięta, więc jest duża szansa, że również Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc wybierz kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.