Przedszkole językowe z językiem angielskim – jakie zajęcia oferuje?

Home / Przedszkole językowe z językiem angielskim – jakie zajęcia oferuje? - 27 lipca 2021 , by uczen

Licznym opiekunom zależy, aby ich dzieci uczyły się języka angielskiego od jak najmłodszych lat. Nikogo to chyba nie dziwi, gdyż posługiwanie się językiem angielskim jest w obecnych czasach niezbędną umiejętnością. Z tego powodu powstaje coraz więcej przedszkoli polsko-angielskich. Są to najczęściej przedszkola niepubliczne. 

Przedszkole polsko-angielskie – dlaczego warto?

Nie można zaprzeczyć, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo kluczowa w kontekście późniejszego rozwoju naszych dzieci, dlatego odpowiedź na pytanie, czy przedszkole angielskie (w miejscowości Łomianki polecane jest Tree House) jest odpowiednim wyjściem, jest niezwykle prosta: oczywiście, że tak. Zdecydowanie warto postawić na przedszkole niepubliczne nastawione na naukę języka angielskiego, ponieważ w dzisiejszych czasach opanowanie tego języka jest umiejętnością niezwykle ważną i przydatną tak samo w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Czy w przedszkolu angielskim mówi się tylko po angielsku?

Jest to pytanie, które bez wątpienia ciśnie się na usta wielu rodziców. Oczywiście maluchy są zachęcane do jak najbardziej intensywnego posługiwania się tym językiem, ale w zwykłej komunikacji nie ma jakichkolwiek przeszkód, żeby posługiwać się ojczystym językiem. Większość zajęć jest natomiast prowadzona w języku angielskim, co w dużej mierze wpływa na rozwój dziecka w tej kwestii. Trzeba zdawać sobie sprawę, że przedszkole niepubliczne (Łomianki) za swój cel stawia przede wszystkim opiekę nad dziećmi oraz ich zdrowy rozwój, ale w pierwszej kolejności cudowną atmosferę, dzięki której wszystkie dzieci będą chciały przebywać jak najwięcej w placówce, jaką jest przedszkole angielskie.