Trendy w obuwiu na sezon wiosenno letni – przegląd modeli marki Caprice

Home / Trendy w obuwiu na sezon wiosenno letni – przegląd modeli marki Caprice - 30 czerwca 2021 , by uczen

Sezon wiosna-lato rozwinął się już w pełni, po tylu miesiącach spędzonych w domu nareszcie wychodzimy na ulicę. W tym sezonie zdecyduj się na odrobinę szaleństwa i daj ponieść się wyobraźni. Pokażemy ci najświeższe trendy na sezon wiosna lato 2021, jakie możesz znaleźć w obuwiu marki Caprice.

Najmodniejsze wzory w Caprice – szaleństwo i awangarda

Buty ze zwierzęcym printem będą bardzo modne, nie obawiaj się również błyszczących elementów. Wydawać by się mogło że te wzory będą występować jedynie w przypadku butów bardziej eleganckich. Tej wiosny sportowe obuwie również nabierze świeżości. Srebrne oraz złote elementy będą pokazywać się także w sportowych, codziennych modelach jak również w butach na obcasie. Motywy zwierzęce, w szczególności imitacja wężowej skóry to hit sezonu wiosna lato. Sejpol-buty oferuje trendy prosto z wybiegów, które już teraz mogą znaleźć się w Twojej garderobie.  

Trendy w fasonach – swoboda którą kochają wszyscy

Paski to najpopularniejszy element w obuwiu tego lata, postaw na sandały z oryginalnymi paseczkami, te zwrócą uwagę każdego. Miłośniczki szpilek też znajdą coś dla siebie. W obecnym sezonie popularne są małe obcasy tak zwane klocki, bardzo wygodne i powszechne rozwiązanie na wiosnę i lato. Kitty heels, czyli szerzej znane jako kaczuszki też wracają do mody, wiele modeli takiego obuwia odnajdziesz w ofercie marki Caprice. Koniec ze zmęczonymi stopami, gdyż w tym sezonie stawiamy na komfort.

Obowiązujące kolory na nadchodzący sezon 

Jak w poprzednich latach królowały będą jasne barwy, od delikatnej brzoskwini, przez pudrowy róż, rozmyty żółty aż do kuszącej mięty. To będzie hit nadchodzących miesięcy, więc zaopatrz się przynajmniej w jeden model butów w tych kolorach. Pamiętaj też o klasyce, ponadczasowa czerń nie wychodzi z mody, ale w ciepłych miesiącach postaw na delikatną wersję. Beże, brązy i naturalne odcienie skóry pasują do wszystkiego, a dzięki ich użyciu sylwetka nabiera lekkości.